Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutie 20 seturi prosoape de hartie verde 1 strat 240 foi/set ZZ
- Număr anunț
- DA22651532
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD (CUI 3520024)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98 RON
- Valoare atribuită
- 98 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 13:23
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
98 RON
din 98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro