Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cafetiera Bosch TKA6A044, 1200 W, 1.25 l, 15 cesti, Rosu
- Număr anunț
- DA22659642
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE BOLI CARDIOVASCULARE TIMISOARA (CUI 5189211)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,87 RON
- Valoare atribuită
- 184,87 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 12:00
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184,87 RON
din 184,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro