Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse optical USB A4TECH / Gembird / Serioux

Număr anunț
DA22658253
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA PADURENI GRAJDURI (CUI 11732192)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160 RON
Valoare atribuită
160 RON
Data publicării
22.03.2019 10:57
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160 RON

din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.