Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VERIFICARE STINGATOARE DE INCENDIU- ANUNT ADV1066879
- Număr anunț
- DA22649587
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
- Furnizor / câștigător
- CORPORATION SITUATII DE URGENTA SRL (CUI 31043176)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.275 RON
- Valoare atribuită
- 1.275 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 11:51
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 13:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.275 RON
din 1.275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro