Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale curatenie ref 6740
- Număr anunț
- DA22660770
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI RO17676130)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.134,30 RON
- Valoare atribuită
- 6.134,30 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 12:58
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.134,30 RON
din 6.134,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro