Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACHIZITIE MATERIALE ACTIVITATI COPII CRESA, cf.ADV 1066458-13.03.2019

Număr anunț
DA22638074
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
Cod CPV
48912000-4 · Jocuri pentru copii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.914 RON
Valoare finală
8.914 RON
Data publicării
20.03.2019 10:36
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.