Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica, intretinere, reparatie si depanare pentru echipamente IT

Număr anunț
DA22649557
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA BRAILA (CUI 18160322)
Furnizor / câștigător
MATVIRO CONSULT SRL (CUI RO32196372)
Cod CPV
72250000-2 · Servicii pentru sisteme si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
21.03.2019 11:50
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.