Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie conform deviz 25-DE-00558

Număr anunț
DA22643404
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
815,68 RON
Valoare atribuită
815,68 RON
Data publicării
20.03.2019 14:36
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

815,68 RON

din 815,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.