Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii centrala termica Orlan cu 2 cazane de 80kW

Număr anunț
DA22499456
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL PECHEA (CUI 16474639)
Furnizor / câștigător
MAJESTIC COMEXIM SRL (CUI RO1650664)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare finală
1.000 RON
Data publicării
27.02.2019 16:25
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.