Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii auto VW TRANSPORTER 2013 2.0TD SM 09 SAK
- Număr anunț
- DA22653941
- Autoritate contractantă
- Liceul Teologic Romano Catolic Ham Janos (CUI 17286820)
- Furnizor / câștigător
- TIACOM AUTO SRL (CUI RO17927789)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 719,24 RON
- Valoare atribuită
- 719,24 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 15:25
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
719,24 RON
din 719,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro