Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colectare deseuri menajere in comuna Ghindari

Număr anunț
DA22651767
Autoritate contractantă
COMUNA GHINDARI (PRIMARIA GHINDARI) (CUI 4436925)
Furnizor / câștigător
SERVICII TEHNICE COMUNALE SA (CUI RO1245246)
Cod CPV
90511200-4 · Servicii de colectare a gunoiului menajer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56.594,97 RON
Valoare atribuită
56.594,97 RON
Data publicării
21.03.2019 13:34
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
21.03.2019 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56.594,97 RON

din 56.594,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.