Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 15,0% sub estimat

SALAM RUSTIC

Număr anunț
DA22658771
Autoritate contractantă
COMPLEXUL REZIDENTIAL SFINTII APOSTOLI PETRU SI PAVEL BRAILA (CUI 4205742)
Furnizor / câștigător
ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
159,50 RON
Valoare atribuită
135,60 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
22.03.2019 11:21
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,60 RON

din 159,50 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 23,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.