Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consultanta IAAF- Instalatii de atletism
- Număr anunț
- DA22654758
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
- Furnizor / câștigător
- AH SPORT PROJECTS CONSULTING SRL (CUI 37818638)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.800 RON
- Valoare atribuită
- 18.800 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 17:40
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.800 RON
din 18.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro