Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta si suport pentru aplicatia de registratura electronica DocManager
- Număr anunț
- DA22654226
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 15:44
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 21.03.2019 16:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro