Ofertă refuzată Cumpărare directă

PROPAN CENTRALA TERMICA

Număr anunț
DA22611092
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GHEORGHE MANU (CUI 18701614)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
Cod CPV
09122110-4 · Propan lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.100 RON
Valoare finală
4.100 RON
Data publicării
15.03.2019 12:10
Termen limită
23.03.2019 17:00
Data finalizării
23.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.