Ofertă refuzată Cumpărare directă

FULGI DE CARTOFI

Număr anunț
DA22646918
Autoritate contractantă
Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
Furnizor / câștigător
CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI RO10379425)
Cod CPV
15313000-5 · Cartofi transformati (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.350 RON
Valoare finală
4.350 RON
Data publicării
21.03.2019 09:44
Data finalizării
23.03.2019 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.