Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARDELEANCA Branza burduf 400 g
- Număr anunț
- DA22650693
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SOLE MIZO ROMANIA SRL (CUI RO24645675)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,59 RON
- Valoare atribuită
- 142,59 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 12:41
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.03.2019 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,59 RON
din 142,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro