Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de tehnoredactare computerizata pentru Buletinul Informativ Spirit Olimpic nr. 51/2018
- Număr anunț
- DA22661192
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- VIXEL MIDA STUDIO SRL (CUI 26056749)
- Cod CPV
- 79553000-5 · Servicii de tehnoredactare computerizata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.015 RON
- Valoare atribuită
- 2.015 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 13:22
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.015 RON
din 2.015 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro