Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inscrieri terenuri proprietate publica in CF cu suprafata intre pana in 1000 mp.
- Număr anunț
- DA22659620
- Autoritate contractantă
- COMUNA TASCA (CUI 2614457)
- Furnizor / câștigător
- Marascu Silviu (CUI 39725578)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 11:59
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.400 RON
din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro