Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tablete cloramina CLOROM 200 buc/cut
- Număr anunț
- DA22661526
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 24311900-6 · Clor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.968 RON
- Valoare atribuită
- 1.968 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 13:44
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 15:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.968 RON
din 1.968 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro