Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet conform OFERTA Nr.52/11.03.2019

Număr anunț
DA22661487
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT ELECTRONIC SRL (CUI RO26484559)
Cod CPV
31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,85 RON
Valoare finală
542,02 RON
Data publicării
22.03.2019 13:42
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.