Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fata de masa damasc alb 110x110

Număr anunț
DA22660977
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02214 (CUI 14355500)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
39513100-2 · Fete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
573,80 RON
Valoare atribuită
573,80 RON
Data publicării
22.03.2019 13:11
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

573,80 RON

din 573,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.