Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP 250 G6 cu procesor Intel Core i5-7200U, 15,6’’
- Număr anunț
- DA22660626
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- EXPERTISSA CONSTANTA SRL (CUI RO11603422)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.499 RON
- Valoare atribuită
- 2.499 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 12:51
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.499 RON
din 2.499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro