Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de codificare a diagnosticelor

Număr anunț
DA22660239
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Victor Babes Craiova (CUI 4417060)
Furnizor / câștigător
INNOVATE INFORMATIONAL TECHNOLOGY SRL (CUI RO25231140)
Cod CPV
72316000-3 · Servicii de analiza de date (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.200 RON
Valoare atribuită
16.200 RON
Data publicării
22.03.2019 12:30
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
22.03.2019 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.200 RON

din 16.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.