Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Taxa Atestare conducatori ateliere studii superioare
- Număr anunț
- DA22660950
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dealul Spirii" Bucuresti - Ilfov (CUI 33949746)
- Furnizor / câștigător
- REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
- Cod CPV
- 79941000-2 · Servicii de taxare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125,04 RON
- Valoare atribuită
- 125,04 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 13:10
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
125,04 RON
din 125,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro