Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,5% sub estimat

Achizitie: • Reactivi de laborator – lot 1 • Reactivi de laborator – lot 2, în cadrul proiectului: Materiale active unicomponente pentru celule solare organice bazate pe compuşi pi-conjugati autoasamblaţi, (ID: P_37_220, COD MY SMIS: 103509)

Număr anunț
SCN1042276
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.481,34 RON
Valoare atribuită
31.008,95 RON 4,5% sub estimat
Data publicării
23.04.2019 15:38
Anunț de atribuire
SCNA1018413
Termen limită
13.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1046813

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 32.481,34 RON Adjudecat: 31.008,95 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achizitie: Reactivi de laborator - lot 1 5.171,34 RON BIO AQUA GROUP 3.778,75 RON ↓26,9%
2 Achizitie : Reactivi de laborator - lot 2 27.310 RON BIO AQUA GROUP 27.230,20 RON ↓0,3%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIO AQUA GROUP SRL CUI RO 26406593
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
TYD ELAN SRL CUI RO 14574313

Valoare atribuită

31.008,95 RON

din 32.481,34 RON estimat 4,5%

Adjudecat la 95,5% din estimat · economie 1.472,39 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.