Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de viata grup 10 persoane
- Număr anunț
- DA22658968
- Autoritate contractantă
- Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI RO6291812)
- Cod CPV
- 66511000-5 · Servicii de asigurare de viata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.195,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.195,10 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 11:29
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.03.2019 11:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.195,10 RON
din 2.195,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro