Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furosemid MCC, 40 mg, 20 cpr/cutie
- Număr anunț
- DA22613817
- Autoritate contractantă
- Centrul de Ingrijire si Asistenta pentru Persoane Adulte cu Handicap Liliesti-Baicoi (CUI 2844057)
- Furnizor / câștigător
- PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI RO13637588)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18,18 RON
- Valoare finală
- 18,18 RON
- Data publicării
- 15.03.2019 15:07
- Termen limită
- 24.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 24.03.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.