Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,9% sub estimat
Servicii de proiectare faza Proiect tehnic și asistență tehnică din partea proiectantului pentru obiectivul mixt de investiţii "Îmbunătăţirea transportului public urban prin achiziţionarea de vehicule ecologice, construirea infrastructurii necesară transportului, modernizarea şi reabilitarea infrastructurii rutiere pe coridoarele deservite de transport public în Municipiul Târgovişte" – PMT-2019-P014, cod unic de identificare 4279944-2019-38
- Număr anunț
- CN1011812
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- GRAFIC TENDS S.R.L. (CUI 16512643)
- Cod CPV
- 71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387.783,17 RON
- Valoare atribuită
- 372.520 RON 3,9% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2019 11:22
- Anunț de atribuire
- CAN1022606
- Termen limită
- 12.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050323
Documente
Documentația de atribuire
- avize.part1.rar.p7s
- avize.part2.rar.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- clauze contractuale.doc.p7s
- Expertiza tehnica.rar.p7s
- FisaDate_DF1050323.pdf
- formulare.doc.p7s
- Parte Desenata.part01.rar.p7s
- Parte Desenata.part02.rar.p7s
- Parte Desenata.part03.rar.p7s
- Parte Desenata.part04.rar.p7s
- Parte Desenata.part05.rar.p7s
- Parte Desenata.part06.rar.p7s
- Parte Desenata.part07.rar.p7s
- SF parte scrisa.pdf.p7s
- Studiu de trafic.rar.p7s
- Studiu Geo.rar.p7s
- Studiu Topo.part1.rar.p7s
- Studiu Topo.part2.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GRAFIC TENDS S.R.L. CUI RO16512643
Terți susținători 1
EUROPROIECT SRL CUI RO 15979323
Valoare atribuită
372.520 RON
din 387.783,17 RON estimat
3,9%
Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 15.263,17 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.