Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 89,0% sub estimat
FURNIZARE ECHIPAMENTE DE CONTROL DE SECURITATE, PE LOTURI: -LOT 1:ECHIPAMENTE DE DETECTARE A METALELOR DIN INCALTAMINTE (SHOE METAL DETECTOR – SMD) CU TOATE ACCESORIILE AFERENTE, PRESTAREA SERVICIILOR DE INSTALARE, PUNERE ÎN FUNCȚIUNE, INSTRUIRE, RESPECTIV ÎNTREȚINERE ȘI REPARAȚII ÎN PERIOADA DE GARANȚIE; -LOT 2: ECHIPAMENTE DE DETECTARE A URMELOR DE SUBSTANȚE EXPLOZIVE (ETD) CU TOATE ACCESORIILE ȘI CONSUMABILELE AFERENTE (KITURI), PRESTAREA SERVICIILOR DE INSTALARE, PUNERE ÎN FUNCȚIUNE, INSTRUIRE, RESPECTIV ÎNTREȚINERE ȘI REPARAȚII ÎN PERIOADA DE GARANȚIE; -LOT 3: FURNIZAREA DE ECHIPAMENTE CU RAXE X - TUNEL MARE, CU TOATE ACCESORIILE AFERENTE, PRESTAREA SERVICIILOR DE INSTALARE, PUNERE ÎN FUNCȚIUNE, INSTRUIRE, RESPECTIV ÎNTREȚINERE ȘI REPARAȚII ÎN PERIOADA DE GARANȚIE
- Număr anunț
- CN1011790
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
- Furnizor / câștigător
- UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
- Cod CPV
- 35121000-8 · Echipament de securitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.720.809,37 RON
- Valoare atribuită
- 2.159.792 RON 89,0% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1024047
- Termen limită
- 22.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 107-262001
- Documentație de atribuire
- DF1050294
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet Sarcini.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- conventie protectia mediului.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050294.pdf
- MODELE FORMULARE.docx.p7s
- NORME SSM.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Adjudecat: 2.159.792 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ECHIPAMENTE DE DETECTARE A METALELOR DIN INCALTAMINTE (SHOE MET… | — | UTI FACILITY MANAGEMENT | — |
| 2 | ECHIPAMENTE DE DETECTARE A URMELOR DE EXPLOZIBIL (ETD) CU TOATE… | — | UTI FACILITY MANAGEMENT 2 contracte | 259.792 RON |
| UTI FACILITY MANAGEMENT · contract 377/C · 25.10.2019 | — | |||
| UTI FACILITY MANAGEMENT · contract 377/C/25.10.2019 · 25.10.2019 | 259.792 RON | |||
| 3 | FURNIZAREA DE ECHIPAMENTE CU RAXE X - TUNEL MARE, CU TOATE ACCE… | — | UTI FACILITY MANAGEMENT 2 contracte | 1.900.000 RON |
| UTI FACILITY MANAGEMENT · contract 225/C · 24.04.2020 | — | |||
| UTI FACILITY MANAGEMENT · contract aa 2 la subsecv 3 la AC225/C/24.04.2020 · 24.04.2020 | 1.900.000 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UTI FACILITY MANAGEMENT CUI 18165761
Terți susținători 1
UTI GRUP S.R.L. CUI RO 5394305
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MB TELECOM-LTD SRL CUI RO 6612564
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
MIRA TECHNOLOGIES GROUP SRL CUI RO 24526828
Asociați 1
MIRA TELECOM S.A. CUI RO 11123297
Valoare atribuită
2.159.792 RON
din 19.720.809,37 RON estimat
89,0%
Adjudecat la 11,0% din estimat · economie 17.561.017,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.