Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor de carduri de sanatate HID Omnikey 3121, agreat CNAS, interfata USB 2.0, compatibil ISO 7816

Număr anunț
DA22645899
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30233300-4 · Cititoare de carduri inteligente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
145,38 RON
Valoare atribuită
145,38 RON
Data publicării
21.03.2019 08:46
Termen limită
26.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 06:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

145,38 RON

din 145,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.