Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit Statie radio CB Midland Alan 52 DS + Antena CB Midland ML145 cu magnet

Număr anunț
DA22658469
Autoritate contractantă
Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32237000-3 · Aparat portabil de emisie-receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.120 RON
Valoare atribuită
1.120 RON
Data publicării
22.03.2019 11:07
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 07:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.120 RON

din 1.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.