Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIESE DE SCHIMB AUTOCLAV - POMPA DE APA SI PLACA ELECTRONICA -N DISC REABILITARE ORALA SI URGENTE-

Număr anunț
DA22635321
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.169,38 RON
Valoare atribuită
2.169,38 RON
Data publicării
20.03.2019 08:13
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.169,38 RON

din 2.169,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.