Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP ProBook 450 ,Laptop DELL 15.6'' , F
- Număr anunț
- DA40562762
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- SC EVOLUTION PROFESIONAL IT SERVICE SRL (CUI 30282612)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.440 RON
- Valoare atribuită
- 33.440 RON
- Data publicării
- 05.06.2026 11:52
- Termen limită
- 10.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2026 07:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.440 RON
din 33.440 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro