Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII PROFESIONALE DE CURATENIE LA PL SIGHETU MARMATIEI
- Număr anunț
- DA22657583
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA MARAMURES (CUI 3627064)
- Furnizor / câștigător
- DEVERRA TOP SRL (CUI 35190692)
- Cod CPV
- 90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.616,74 RON
- Valoare atribuită
- 3.616,74 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 10:26
- Termen limită
- 28.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.616,74 RON
din 3.616,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro