Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE EFCTUARE A ANALIZELOR LA APA SUBTERANA, ORAS BUHUSI, JUDETUL BACAU

Număr anunț
DA22647260
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
ALS LIFE SCIENCES ROMANIA SRL (CUI RO1364018)
Cod CPV
90733700-1 · Servicii de monitorizare sau control al poluarii apelor subterane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.470 RON
Valoare atribuită
1.470 RON
Data publicării
21.03.2019 09:59
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.470 RON

din 1.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.