Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CHIUVETA SPALATOR DE PERETE CU ACTIONARE LA GENUNCHI
- Număr anunț
- DA22649907
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 39312200-4 · Echipament de cantina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 764,09 RON
- Valoare atribuită
- 764,09 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 12:07
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
764,09 RON
din 764,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro