Ofertă acceptată Cumpărare directă

Închiriere cilindru vibrocompactor

Număr anunț
DA22663051
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC INTRETINERE SI REABILITARE (CUI 31161422)
Furnizor / câștigător
R.V.S. REBY & SORY TRANS SRL (CUI RO23281738)
Cod CPV
43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.300 RON
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
24.03.2019 19:04
Termen limită
29.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON

din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.