Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fancier WT3570 Trepied Foto - Fancier WT3570 Trepied Foto

Număr anunț
DA22662573
Autoritate contractantă
Complexul National Muzeal Curtea Domneasca Targoviste (CUI 4279693)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,19 RON
Valoare atribuită
83,19 RON
Data publicării
22.03.2019 15:32
Termen limită
27.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83,19 RON

din 83,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.