Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Foldio 2 - Cub LED Foto cu Trepied si Suport Telefon
- Număr anunț
- DA22662547
- Autoritate contractantă
- Complexul National Muzeal Curtea Domneasca Targoviste (CUI 4279693)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 461,34 RON
- Valoare atribuită
- 461,34 RON
- Data publicării
- 22.03.2019 15:26
- Termen limită
- 27.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
461,34 RON
din 461,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro