Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectanti uz veterinar

Număr anunț
DA22663447
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA PARCULUI MEMORIAL CONSTANTIN STERE (CUI 14741896)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
676,40 RON
Valoare atribuită
676,40 RON
Data publicării
25.03.2019 08:26
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

676,40 RON

din 676,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.