Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI DE INTRETINERE A PERIFERICELOR INFORMATICE

Număr anunț
DA22664029
Autoritate contractantă
DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA BRASOV (CUI 37419432)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI RO11395593)
Cod CPV
50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
483,17 RON
Valoare atribuită
483,17 RON
Data publicării
25.03.2019 09:03
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

483,17 RON

din 483,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.