Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mouse Dell MS116 cu fir, memorie flash; CD-R; DVD+R
- Număr anunț
- DA22648077
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.360 RON
- Valoare atribuită
- 2.360 RON
- Data publicării
- 21.03.2019 10:41
- Termen limită
- 26.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.360 RON
din 2.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro