Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii catering coffee break si pranz Proiect UpGradeSME

Număr anunț
DA22659857
Autoritate contractantă
Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud Muntenia (CUI 11390243)
Furnizor / câștigător
PENSIUNEA CALEA TÂRGOVEŢILOR S.R.L. (CUI 37640220)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.001 RON
Valoare atribuită
1.001 RON
Data publicării
22.03.2019 12:11
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.001 RON

din 1.001 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.