Ofertă acceptată Cumpărare directă

Portocale

Număr anunț
DA22668114
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "STEP BY STEP (CUI 29073876)
Furnizor / câștigător
INTERTOP SRL (CUI 12344318)
Cod CPV
03222220-1 · Portocale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,80 RON
Valoare atribuită
181,80 RON
Data publicării
25.03.2019 11:47
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,80 RON

din 181,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.