Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 2,1% sub estimat

Alimente

Număr anunț
DA22663463
Autoritate contractantă
Seminarul Teologic Liceal Ortodox "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 9851540)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
417,83 RON
Valoare atribuită
409,01 RON 2,1% sub estimat
Data publicării
25.03.2019 08:27
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 17:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

409,01 RON

din 417,83 RON estimat 2,1%

Adjudecat la 97,9% din estimat · economie 8,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.