Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat

legume,oua

Număr anunț
DA22656160
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI RO11180179)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612,30 RON
Valoare atribuită
610,30 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
22.03.2019 09:17
Termen limită
28.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610,30 RON

din 612,30 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.