Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furnizare varza

Număr anunț
DA22642613
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL CU REGIM DE MAXIMA SIGURANTA BACAU (CUI 4278752)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221400-0 · Varza (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.865 RON
Valoare finală
1.865 RON
Data publicării
20.03.2019 14:02
Termen limită
25.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.