Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sonde Foley 2 cai adulti,Tifon medicinal 90 cm, Sonde aspiratie,Masca de oxigen pentru adulti
- Număr anunț
- DA22668214
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI RO13642843)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.865,50 RON
- Valoare atribuită
- 8.865,50 RON
- Data publicării
- 25.03.2019 11:50
- Termen limită
- 30.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 25.03.2019 12:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.865,50 RON
din 8.865,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro