Ofertă refuzată Cumpărare directă

chitantier A6 3ex

Număr anunț
DA22667594
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
PAPER ROLLS SRL (CUI RO36386957)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,45 RON
Valoare finală
5,45 RON
Data publicării
25.03.2019 11:25
Termen limită
30.03.2019 17:00
Data finalizării
25.03.2019 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.